HAKKIMIZDA

Yeni Aile Yayınları

Kültür ve Turizm Bakanlığı Kütüphaneler Genel Müdürlüğü, TBYM- Basın Yayın Meslek Birliği, KOSGEB ve İhracatçılar Birliği üyesi olan “Yeni Aile Yayınları” Yenikapı Yazılım ve Bilişim Teknolojileri AŞ’ye ait bir yayınevidir.

Yeni Aile Yayınları, yalnızca aile ve çocuk gelişimi konulu yayınlar hazırlamaktadır. Yetişkin ve çocuklara yönelik yapılan yayın türleri, yurtdışından çeviri ve yurtiçinde sahasında uzman  yazarların hazırladığı eserlerden oluşmaktadır.

Yeni Aile Yayınları; ABD, İngiltere merkezli uluslararası yayınevleriyle birlikte, yurt içinde alanında uzman yazar, editör ve çevirmenlerle işbirliği yapmaktadır. Türkiye genelinde dijital medya yönetimi, dağıtım ve satış hakları konusunda, DİGETE Market’le işbirliği yapılmıştır.

Yeni Aile Yayınları’na ait eserleri sitemizden alabileceğiniz gibi aşağıdaki alışveriş sitelerinden de temin edebilirsiniz.
www.amazon.com: /Digete Market
www.ciceksepeti.com: /Digete Market
www.gittigidiyor.com: /Digete Market
www.hepsiburada.com: /Digete Market
www.n11.com: /Digete Market
www.pttavm.com:
/Digete Market
www.trendyol.com: /Digete Market

YENİ AİLE Yayınları

Resmi Ünvan:
Nakkaş Prodüksiyon Yayın Yapı Paz. Dağ. San. Tic. Ltd. Şti.
Adres:
Göztepe, Mahmutbey İnönü Cad, Saray Sk. No:17, 34214 Bağcılar/İstanbul
Tel:
0850 305 35 99
Whatshap:
0850 305 30 99
E-Posta:
[email protected]
Sosyal Medya:
/yeniaileyayin /yeniailecocuk

Politikalar

GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASI
Yenikapı Yazılım ve Bilişim Teknolojileri AŞ, bu bölümde kısaca Yeni Aile olarak anılacaktır. Bu sitede verilen tüm servisler ve www.yeniaileyayinlari.com adresinde kayıtlı kategori ve ürünler, YENİ AİLE’ye aittir.

YENİ AİLE, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu izah edilmiştir.

Üyelik veya site üzerindeki çeşitli form ve anketlerin doldurulması suretiyle üyelerin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgiler (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi), Yenikapı tarafından işin doğası gereği toplanmaktadır.

YENİ AİLE, bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon teklifleri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir, sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçimi değiştirilebilir ya da kendisine gelen bilgilendirme iletişimdeki linkle bildirim yapabilir.

Site üzerinden veya e-posta ile gerçekleştirilen onay sürecinde, üyelerimiz tarafından Yenikapı’ya elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgiler, üyelerimiz ile yaptığımız “Kullanıcı Sözleşmesi” ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklanmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve verilen hizmet ile ilgili çıkabilecek sorunların veya uyuşmazlıkların hızla çözülmesi için, Yenikapı, üyelerinin IP adresini kaydetmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

YENİ AİLE, üyelik sözleşmesi ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, talep edilen bilgileri kendisi veya işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından doğrudan pazarlama yapmak amacıyla kullanabilir. Kişisel bilgiler, gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak için de kullanılabilir. Yenikapı tarafından talep edilen bilgiler veya kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler veya Yenikapı üzerinden yapılan işlemlerle ilgili bilgiler; Yenikapı ve işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından, “Üyelik Sözleşmesi” ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, üyelerimizin kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir.

YENİ AİLE, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ
YENİ AİLE, alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan biri tarayıcınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Bu güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği, YENİKAPI tarafından Kredi Kartları Dolandırıcılığına karşı denetlenmektedir. Bu yüzden, Yenikapı’dan ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için, öncelikle finansal ve adres/telefon bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir. Bu bilgilerin kontrolü için, gerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile irtibata geçilmektedir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası bir şifreleme standardıdır.

Bilgi hattı veya müşteri hizmetleri servisi bulunan ve açık adres ve telefon bilgilerinin belirtildiği İnternet alışveriş siteleri günümüzde daha fazla tercih edilmektedir. Bu sayede aklınıza takılan bütün konular hakkında detaylı bilgi alabilir, online alışveriş hizmeti sağlayan firmanın güvenirliği konusunda daha sağlıklı bilgi edinebilirsiniz.

Not: İnternet alışveriş sitelerinde firmanın açık adresinin ve telefonun yer almasına dikkat edilmesini tavsiye ediyoruz. Alışveriş yapacaksanız, alışverişinizi yapmadan ürünü aldığınız mağazanın bütün iletişim bilgilerini not edin. Eğer güvenmiyorsanız alışverişten önce telefon ederek teyit edin. YENİKAPI’ya ait tüm online alışveriş sitelerimizde, firmamıza dair tüm bilgiler ve firma yeri belirtilmiştir.

ÜÇÜNCÜ TARAF WEB SİTELERİ VE UYGULAMALAR
YENİ AİLE, web sitesi dâhilinde başka sitelere link verebilir. Yenikapı, bu linkler vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Yenikapı’da yayınlanan reklamlar, reklamcılık yapan iş ortaklarımız aracılığı ile kullanıcılarımıza dağıtılır. İş bu sözleşmedeki Gizlilik Politikası Prensipleri, sadece Yenikapı’nın kullanımına ilişkindir, üçüncü taraf web sitelerini kapsamaz.

İSTİSNAİ HALLER
Aşağıda belirtilen sınırlı hallerde Yenikapı, işbu “Gizlilik Politikası” hükümleri dışında kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir. Bu durumlar sınırlı sayıda olmak üzere;

Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik vb. yetkili hukuki otorite tarafından çıkarılan ve yürürlükte olan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uymak;

YENİ AİLE’nin kullanıcılarla akdettiği “Üyelik Sözleşmesi“nin ve diğer sözleşmelerin gereklerini yerine getirmek ve bunları uygulamaya koymak amacıyla;

Yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütümü amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi;

Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi vermenin gerekli olduğu hallerdir.

E-POSTA GÜVENLİĞİ
YENİ AİLE Müşteri Hizmetleri’ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. YENİ AİLE, e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için [email protected] adresine e- posta gönderebilirsiniz. Nakkaş’a aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

YENİ AİLE YAYINLARI
Unvan: Yenikapı Yazılım ve Bilişim Teknolojileri AŞ
Adres: Göztepe, Mahmutbey İnönü Cad, Saray Sk. No:17, 34214 Bağcılar/İstanbul
E-Posta: [email protected]
Tel: 0850 305 35 99
WhatsApp: 0850 305 30 99

TESLİMAT, İPTAL VE İADE ŞARTLARI
Yenikapı Yazılım ve Bilişim Teknolojileri AŞ, bu bölümde kısaca Yenikapı olarak anılacaktır. Bu sitede verilen tüm servisler ve www.yeniaileyayinlari.com adresinde kayıtlı kategori ve ürünler, YENİ AİLE’ye aittir.

A- TESLİMAT
Sipariş edilen ürünler, ürün bilgi sayfasında aksi belirtilmiyorsa 3 iş günü içinde İstanbul’dan kargoya verilir. Müşterinin verdiği teslimat adresine bağlı olarak kargoya çıktığı andan itibaren 3 iş günü içinde teslimi yapılır.

Kişi, kurum ve kuruluşa özel sipariş veriliyorsa, ürünün hazırlanma süresi uzar. Bu durumda tahmini teslimat süresi sipariş öncesinde teyit edilmelidir.

Özel siparişler alındıktan sonraki bir iş günü içinde, www.kabegozluk.com ekibi, tarihlerle ilgili olarak müşteriyle iletişime geçip detayları teyit eder.

B- İPTAL ve İADE ŞARTLARI
YENİ AİLE, iade işlemlerinde ‘Tüketiciyi Koruma Kanunu’ çerçevesinde hareket eder. YENİ AİLE’ye bir ürünün iade edilebilmesi, aşağıdaki şartlara bağlıdır:

YENİ AİLE Web Sitesi’nden yapılan alışverişlerde, satın alınan ürünler tahrip edilmeden, kullanılmadan ve ürünün tekrar satılabilir özelliklerini bozulmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edilebilmektedir.

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. İade, orjinal ambalaj ile yapılmalıdır.

Ürün ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilmemesi halinde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

C- İPTAL ve İADESİ OLMAYAN ÜRÜNLER
YENİ AİLE’de bulunan aktivasyona tabi ve aktivasyon kodu ile çalışan ürünler, yazılım ürünleri arasına girmektedir. Bu nedenle ürün içindeki aktivasyon numarasının aktif edilmesi durumunda iadesi mümkün değildir.

01- İPTAL ve İADESİ OLMAYAN ÜRÜNLER
İade şartlarına uygun şekilde yapılan gönderimlerde, kargo ücreti müşteri tarafından ödenmektedir.

İadesi yapılacak olan ürünler, YENİ AİLE Web Sitesi’nin çalıştığı kargo şirketleri tarafından, YENİ AİLE’ye ulaştırılmalıdır. Hasarlı ve arızalı ürünler, teslimat tarihinden sonra ilk 7 gün içerisinde YENİ AİLE’ye ulaştığı taktirde, kargo ücreti YENİ AİLE tarafından karşılanacaktır. Aksi taktirde ücret müşteriye aittir.

Hasarlı ve değişecek ürünler YENİ AİLE’ye ulaştıktan sonra, 3 (üç) işgünü içinde işleme alınmaktadır.

02- İPTAL ve İADE İŞLEMLERİ
Yukarıdaki aşamalar içinde ürünün iadesi, YENİ AİLE’de işleme alındıktan sonra sorunun tespiti, üründen ürüne değişiklik gösterebilmekte olup, 1 ila 3 hafta arasında sonuç alınabilmektedir. Bazen sorunun içeriği ve durumuna göre, bu sürenin 3 haftayı aştığı zamanlarda olabilmektedir.
Bu sürenin sonunda edinilen bilgiler, vakit kaybetmeden müşteriye ulaştırılmaktadır.
Ürünün iadesi mutlaka faturası ile yapılmalıdır.

03- İPTAL ve İADE BİLDİRİMİ
YENİ AİLE’ye web Sitesi’nde yapılacak iadenin bilgisi Tel: 0 850 305 30 99 numaralı whatshap destek hattına akbuz resmiyle, [email protected] adresine ise bir e-posta ile bildirilmelidir.

MESAFELİ MÜŞTERİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ
Yenikapı Yazılım ve Bilişim Teknolojileri AŞ, bu bölümde kısaca Yenikapı olarak anılacaktır. Bu sitede verilen tüm servisler ve www.yeniaileyayinlari.com adresinde kayıtlı kategori ve ürünler, YENİ AİLE’ye aittir.

MADDE 1- TARAFLAR
1.1- SATICI:
Unvanı : {_satıcı unvan_}
Adresi : {_satıcı adres_}
Telefon : {_satıcı telefon_}
Fax : {_satıcı fax_}
E-mail : {_satıcı mail_}

1.2- ALICI:
Ad-Soyadı/Unvan : {_alıcı ad_} {_alıcı soyad_}
Adres : {_teslimat adresi_}
Telefon : {_alıcı telefon_}
E-mail : {_alıcı mail_}
T.C. No : {_T.C. no_}

MADDE 2- KONU

İşbu sözleşmenin konusu, ALICI’nın SATICI’ya ait {www.vefayayingrubu.com} internet sitesinden elektronik ortamda siparişini yaptığı aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince, tarafların hak, sorumluluk ve yükümlülüklerinin karşılıklı olarak saptanmasıdır.

MADDE 3- SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN
Tarih : {_tarih_}
Ürün: : {_urunbilgileri_}
Kargo Tutarı : {_kargo_}

Ürünlerin cinsi ve türü, miktarı, marka/modeli rengi satış bedeli yukarıda belirtildiği gibidir.

Ödeme şekli : {_ödeme sekli_}
Teslimat adresi : {_teslimat adresi_}
Ödeme Tablosu : {_ödeme tablosu_}

MADDE 4- GENEL HÜKÜMLER
4.1- ALICI, {www.yenikapiyayinlari.com} internet sitesinde sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.
4.2- Sözleşme konusu ürün, yasal 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için ALICI’nın yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak internet sitesinde ön bilgiler içinde açıklanan süre içinde ALICI veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim edilir.
4.3- Sözleşme konusu ürün, ALICI’dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden SATICI sorumlu tutulamaz.
4.4- SATICI, sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur.
4.5- Sözleşme konusu ürünün teslimatı için işbu sözleşmenin imzalı nüshasının SATICI’ya ulaştırılmış olması ve bedelinin ALICI’nın tercih ettiği ödeme şekli ile ödenmiş olması şarttır. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, SATICI ürünün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.
4.6- Ürünün tesliminden sonra ALICI’ya ait kredi kartının ALICI’nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini SATICI’ya ödememesi halinde, ALICI’nın kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla ürünün 3 gün içinde SATICI’ya gönderilmesi zorunludur. Bu takdirde nakliye giderleri ALICI’ya aittir.
4.7- SATICI mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu ürünü süresi içinde teslim edemez ise, durumu ALICI’ya bildirmekle yükümlüdür. Bu takdirde ALICI siparişin iptal edilmesini, sözleşme konusu ürünün varsa emsali ile değiştirilmesini ve/veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir. ALICI’nın siparişi iptal etmesi halinde ödediği tutar 10 gün içinde kendisine nakden ve defaten ödenir.
4.8- Garanti belgesi ile satılan ürünlerden olan veya olmayan ürünlerin arızalı veya bozuk olanlar, garanti şartları içinde gerekli onarımın yapılması için SATICI’ya gönderilebilir, bu takdirde kargo giderleri SATICI tarafından karşılanacaktır.

MADDE 5- CAYMA HAKKI
ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 7 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde SATICI’ya faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün 6. madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI’ya teslim edilen ürünün SATICI’ya gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI’ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli SATICI tarafından karşılanır.

MADDE 6- CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER
Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

-Taşınabilir Bilgisayar (Orijinal işletim sitemi kurulduktan sonra iade alınmayacaktır.)
-Her türlü yazılım ve programlar
-Aktivasyona tabi yazılım ve programlar
-DVD, VCD, CD ve kasetler
-Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.)
-Hür türlü kozmetik ürünleri
-Telefon kontör siparişleri

MADDE 7- YETKİLİ MAHKEME
İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile ALICI’nın veya SATICI’nın yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Siparişin gerçekleşmesi durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır.

SATICI ALICI
{_şirket adi_} {_alıcı ad_} {_alıcı soyad_}

YENİ AİLE YAYINLARI
Unvan: Yenikapı Yazılım ve Bilişim Teknolojileri AŞ
Adres: Göztepe, Mahmutbey İnönü Cad, Saray Sk. No:17, 34214 Bağcılar/İstanbul
E-Posta: [email protected]
Tel: 0850 305 35 99
WhatsApp: 0850 305 30 99

Yurtiçi ve yurtdışına farklı kargolarla ürün gönderimi yapılabilmektedir.
Yurtdışı için, ülke ve şehrinizi bildirmeniz akabinde fiyat hesaplaması tarafınıza bildirilecektir.

Ödemeleriniz, BDDK “Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurulu” Onaylı PAYTR sistemiyle güvenli bir şekilde tahsil edilmektedir.

Yayınlarımızı yurtiçi ve yurtdışından kredi kartı, eft veyahut aşağıda iban numarasına ödeyerek satın alabilirsiniz.

TL HESAPLARI

İş Bankası- İstoç Şubesi:
TR15 0006 4000 0011 2250 4150 65
Vakıfbank- İstoç Şubesi:
TR78 0001 5001 5800 7311 4473 55

DÖVİZ HESAPLARI- USD


Vakıfbank- İstoç Şubesi:

TR23 0001 5001 5804 8019 1452 11